Nagyon sokat késtem, tudom. De a dolgok annyira nem úgy alakultak, ahogy kellett volna.. Minden volt az elmúlt időben. De itt van! És megírtam!
Nem garantálom, hogy tetszeni fog. Én igyekeztem. Tudom, kissé rövid, de nézzétek el nekem. Késő van..:D
Ha lehet, hagyjatok valami jelet nekem, hogy tetszett a rész. Esetleg ha nem, akkor azt írjátok meg. Köszönöm.
Imádás van.<3
Nem túl kellemes arra kelni, hogy a bátyád lába az orrod alatt van. Nem tudom hogy sikerült Cameronnak álmában megfordulni, de a feje lelógott az ágyról. Belerúgtam Cam seggébe, mire ugrott egyet és lerepült a földre. Akkorát nevettem, hogy legurultam a puha ágyikóból.
-Miért kell minden reggel kirángatnod az ágyból? Olyan szépet álmodtam, te tök -vakargatta kobakját Cameron.
-Inkább nem akarom tudni -pattantam föl nevetve. A konyha felé vettem az irányt, nyomomban Cam-mal. Mikor befutottam a helységbe, meglepő látvány fogadott. Anyu és apu épp kávét iszogattak. Furcsa volt. -Hát ti?
-Gondoltuk kiveszünk pár nap szabadságot és veletek leszünk -mosolygott anyu az újságja mögül.
Cameronrra néztem. Láttam rajta, hogy neki se kedvez ez a helyzet. Nem kellene ennyire teperniük. Már megszoktuk, hogy alig látjuk őket.
-Miért? .kérdezett rá Cam.
-Mi miért? Úgy gondoltuk, több időt is tölthetnénk együtt. Nem is értelek, fiam -kérte ki magának apu.
-Oké. Furcsák vagytok ti nekem -sétáltam oda a hűtőhöz, amiből aztán kiszedtem egy üveg Nutellát és kanalazni kezdtem az evőeszközös fiúkból zsákmányolt kanállal.
-Menjünk mondjuk sétálni. Vagy vidámparkba. Hova szeretnétek menni? -lelkendezett anyu. Kicsit erőltetettnek tűnt az egész, de hát ők akarják.
-Menjünk pizzázni. Mi még úgysem reggeliztünk -húztam föl a szobánkba bátyámat.
-Rendben. Öltözzetek föl és akkor félóra múlva indulunk.
-Éhes vagyok, úgyhogy siess! -zártam rá az ajtaját.
Átbattyogtam a birodalmamba és előhalásztam néhány cuccot. Telefonom a sebembe csúsztattam. Megfésülködtem, fogat mostam és már mehettem is Cameron-t sürgetni.
Mikor már végre ő is elkészült, indulhattunk. Az ősök úgy gondolták, sétáljunk egyet. Nekünk végül is mindegy volt.
Kézen fogva sétáltam az én egyetlen drága testvéremmel. Mi jó elől mentünk. Egészen a pizzázóig szórakoztatott a hülyeségeivel. Az egy dolog, hogy minden vicces volt, de korán reggel fárasztó poénokat hallgatni nem túl kellemes. Egész napra letudja szívni az ember energiáját.
Mikor már befaltunk mindent, elindultunk fagyizni. Cam még mindig fogta a kezem. Olyanok voltunk, mint egy szerelmespár.
-Galaaaaamb! -futott el mellőlem bátyám. Annyira vicces volt, ahogy kergette a galambokat. Ott röhögtem magamban.
-Hagyd már békén szerencsétlen madarakat! Menjünk inkább tovább -nyaggattam kezét rángatva. Esküszöm, olyanok voltunk, mint az ötévesek. Anyu meg apu egy padon ülve, mosolyogva néztek minket. Néha oda-oda kiabáltak nekünk, hogy azért ne verekedjünk össze meg ilyenek. De ha ez meg is történt volna, biztosan csak poénból. Túlságosan szerettük egymást Cameronnal.
Önnek négy nem fogadott hívása van: Zack.
Chh.. hívogat, írogat. Zaklat a csávó. Nem hagy békén. Fel kéne jelentenem. Ezek a gondolatok cikáztak a fejemben, amikor újra megcsörrent a telefonom. Szobám egészét a The Neighbourhood-Let it go című száma zengte be. Gondoltam, itt véget vetek mindennek. Felveszem neki azt a redvás telefont, lekoptatom és véget vetek mindennek. Hát.. ezt mind csak gondoltam.
-Aggódtam. Miért nem vetted fel a telefont? Miért nem válaszoltál az üzeneteimre? -hangja aggodalommal volt tele. Kicsit megenyhültem. De még mindig biztos voltam a dolgomban.
-Beszélnünk kell!
-Rendben. Mikor, hol?
-20 perc múlva a parkban.
-Ott leszek -és ezzel meg is szakítottam a vonalat. Zsebembe csúsztattam telefonom, felkaptam a bakancsom, elköszöntem a többiektől és már húztam is.
Útközben azon gondolkoztam, hogy hogy mondjam meg neki, hogy hagyjon békén. Nem jutott eszembe semmi frappáns, ezért annál maradtam, hogy csak elmondom neki, hogy láttam smárolni a barátnőjével.
Beléptem a park kapuján és megpillantottam Zack-et egy padon ülni. Pont rám nézett. Elmosolyodott, felállt és elindult felém. Szívem gyorsan kezdett verni. A srác megállt előttem és magához húzott egy ölelésre. Puszit is kaptam a szám sarkába. Kissé megingott az önbizalmam. Már nem voltam benne biztos, hogy leakarom koptatni.
-Figyelj csak. Tegnap láttalak itt egy nagyon szép lánnyal. Kézen fogva sétáltatok. Meg is csókoltad. Nem értelek, Zack. Ha van barátnőd, mi a francért szédítesz? -tört ki belőlem. A gyerek kissé meghökkent. Látszódott, hogy nem erre számított.
-Holly. Kérlek, ne értsd félre a helyzetet. Oké, valószínű tényleg láttál csókolózni Jess-sel, de az nem azt jelenti feltétlen, hogy barátnőm van. Mert már nincs. Volt, de tönkrement a kapcsolatunk. Tegnap szakítottam vele. Elutazott pár hete, és tegnap jött haza. Nem szóltam róla, mert féltem, hogy körülbelül így fogsz reagálni. Sajnálom. Megbocsátasz nekem? -simított ki egy tincset arcomból. Ajkai vészesen közelítettek enyéimhez. Nem tudtam mit csináljak. Viszont szívem eldöntötte helyettem. Beletúrtam hajába, közelebb vontam magamhoz és megcsókoltam. Csókja annyira édes volt. Többet akartam belőle. Nem akartam, hogy vége legyen. De a levegő nagy úr.
Mosolyogva néztem szemeibe. Egyszerűen megbabonázott az a sötétkék szempár.
-Leszel a barátnőm?
-Persze! -és újra megcsókoltam. Mindezek után kézen fogva sétálgattunk.
Sokat beszélgettünk. Egészen este 8-ig. Hazakísért, a kapuban egy hosszú, elmélyült csókkal búcsúzott. Mosolyogva léptem be a házba. Apu a tévét bámulta, anyu valamin ügyködött a konyhában. Az emeletről pedig furcsa hangok szűrődtek le. Nyomtam egy-egy puszit szüleim arcára, utána felrobogtam Cam szobájába. Kyle a szoba közepén fetrengett, bátyám az ágyán pusztult bele a röhögésbe. Elég vicces látvány volt. Viszont amikor Kyle megfordult és láttam, hogy a homlokán egy óriási pénisz ékeskedik, elszakadt a cérna. Lerogytam a földre és nyeríteni kezdtem. Gondolom elbóbiskolt, Cameron pedig kihasználta a helyzetet és kukit rajzolt a fejére.
Mikor már teljesen kinevettük magunkat, segítettem Kyle-nak lemosni a fejéről azt a csodát. Sikeresen lekaparásztam neki. Megköszönte, majd leltünk filmezni. Csináltunk popikat, befészkeltük magunkat Cam ágyába. Én voltam középen, jobb oldalamon Cameron bal oldalon pedig értelemszerűen Kyle.
-Mekkora gyökér film volt már ez. Soha többé nem nézek ilyet -közölte Cameron. Én sokkos állapotba kerültem, Olyan szinten hatással volt rám a film, hogy az valami katasztrófa. Nem is tudom, hogy tud valaki ilyet csinálni.
-Én.. én szerintem alszok -másztam ki az ágyból. Átbotorkáltam a saját szobámba, bebújtam a takaróm alá és már majdnem aludtam, amikor újra bevillant a főszereplő srác. Öngyilkos lett. De.. ne már. A csaj meg tök para volt. Viszont érdekes egy film, az is biztos. Ezekkel a gondolatokkal aludtam el. Viszont a másnapom nem volt ennyire jó.
Mégvalami: 503 oldalmegjelenítés..*_* Nagyon köszönöm! Szeretlek titeket.<3












