2014. december 9., kedd

Sajnálom.

Darlings! Penguins!
I'm so sorry..
Befejeztem az angolt, bocsi. Nem megy perfektül..:D
Mint láthatjátok, ma sem részt hoztam. Szörnyen röstellem, de nincs időm.. És a gépem is elromlott._. Most is nővérem laptopján pötyögök nektek.
A részről: 
  • Lesz benne minden.
  • Remélem tetszeni fog.
  • Igyekszem minél hamarabb megosztani veletek.
  • Fontos kérdés: Mit gondoltok a srácokról (Zack - Kyle)?:D
  • Még el sem kezdtem..
Imádlak titeket, és szörnyen hálás vagyok  a 455 OLDALMEGJELENÍTÉSÉRT. Lehet, nektek ez nem tűnik soknak, de higgyétek el, hogy nekem ez fantasztikus érzés. Ha úgy vesszük, még csak 5 rész van kint + 1 prológus. És máris ennyien olvastatok valamit a förtelmemből. Köszönöm!

Köszönöm mindenkinek! Különösen Lakatos Biankának, aki jó barátom. Hálás vagyok mindenért. Nézzetek be a blogjába. Megéri.;)
A komiknál megtaláljátok a nevét, és keressetek rá. Igazán élvezetes.
Köszönet még Szabó Lillának a kommentekért! Sokat jelent számomra!:')
Nem rizsázok tovább. Szeretlek titeket! Puszii!
~Haydee~

2 megjegyzés:

  1. Semmiség ami tetszik ott nyomot kell hagyni!:P
    Am Kyle-al jöjjön össze!:3

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Hát.. ezt nem garantálom:D
      Viszont lesz majd csavar a történetben bőven. Remélem azért elviselhető lesz(:

      Törlés