Sajnálom, nem részt hoztam..:/ Pedig már igazán kirakhatnám a következőt.
- Nem hoztam részt, mert a dolgok nem úgy alakultak, hogy legyen időm írni és a bloggal foglalkozni
- Hogy mikor teszem fel a következőt, azt nem tudom. A hangulatomtól függ.
- És akkor most a tárgyra is térek:D
Úgy tartják, tumblin őszinték igazán az emberek. Hát.. ezt én is így gondolom. És úgy éreztem, nekem is szükségem van egy kis őszinteségre. Így csináltam meg ezt a 'közösségi portált'.:)
http://depressziobazdmeg.tumblr.com/
Visszatérve a bloghoz: igyekszem a résszel, amennyire csak tudok. Egy jó része már kész, de mint mondtam: történtek dolgok, amik közbetettek.
Puszilok mindenkit, és vigyázzatok magatokra!<3
~Haydee~
Ui.: Linkeljétek komiba a saját tumblitokat!;)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése