2014. október 29., szerda

Tumblr

Hey, Penguins!<3
Sajnálom, nem részt hoztam..:/ Pedig már igazán kirakhatnám a következőt.
  • Nem hoztam részt, mert a dolgok nem úgy alakultak, hogy legyen időm írni és a bloggal foglalkozni
  • Hogy mikor teszem fel a következőt, azt nem tudom. A hangulatomtól függ.
  • És akkor most a tárgyra is térek:D
Létrehoztam egy Tumblr-t. Igaz, még nagyon kezdő vagyok, de ha gondoljátok nézzetek be:D
Úgy tartják, tumblin őszinték igazán az emberek. Hát.. ezt én is így gondolom. És úgy éreztem, nekem is szükségem van egy kis őszinteségre. Így csináltam meg ezt a 'közösségi portált'.:)

http://depressziobazdmeg.tumblr.com/ 

Visszatérve a bloghoz: igyekszem a résszel, amennyire csak tudok. Egy jó része már kész, de mint mondtam: történtek dolgok, amik közbetettek.

Puszilok mindenkit, és vigyázzatok magatokra!<3
~Haydee~

Ui.: Linkeljétek komiba a saját tumblitokat!;)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése