-Jó reggelt! -adtam puszit Cam arcára. Kyle elkezdett mosolyogni, majd az arcára mutogatott. Sóhajtottam egyet, és nyomtam egy cuppanóst az ujja fölé. Önelégült vigyorra húzta a száját.
-Hogy aludtál, kicsim? -kérdezte anyu. Kivételesen a szüleink is itthon voltak. Furcsa, mivel csütörtök van, és hétköznap dolgoznak, de még szombaton is.
-Jól, köszönöm. Hogy-hogy itthon?
-Később kell csak bemennünk, az egyik kocsit itthon hagyjuk, hátha fog kelleni -anyu és apu egy cégnél dolgoznak. Anyu néha elmegy vásárolni, vagy beül egy kávéra a barátnőivel, ezért használják mindkét kocsinkat.
Reggeli után elindultak dolgozni a BMW-wel, nekünk maradt az Audi. Jó kis kocsi, szeretem vezetni. 1 éve megvan a jogsim, és ezen az autón gyakoroltam Cameronnal.
-Húgi, gyere máár! -kiabált az emeletre Cam. Már egy ideje felváltva üvöltöztek, de könyörgöm, nem leszek kész 2 perc alatt. A törölközőmet raktam éppen a táskámba. Egy cuki fürdőrucit vettem fel, fölé meg egy rikító kék szoknyát, fekete masnikkal.
Lefutottam a földszintre, vállamon a táskámmal, lábamon a strandpapuccsal. Hát.. mivel elég szerencsétlen vagyok, és lábujjaspapucsban futkározok a fa lépcsőn, mondanom sem kell, pofára estem. Pont a srácok elé. Nagy hahotázásba kezdtek, amit azzal folytattak, hogy mellém roskadtak, majd belőlem is kitört a röhögés. Ott fetrengtünk a földön, mint valami fogyatékos fókák. Mikor sikerült kicsit megnyugodnunk, felpattantam majd futottam tovább.
-Ne fuss, Hol! Megint pofára fogsz esni -kiáltott utána Cameron.
-Haha. Viccesnek érzed magad? -a csomagtartót lecsaptam, odabaktattam a vezető ülés felőli oldalhoz, majd bepattantam.
-Én nagyon -ült be mellém, Kyle meg hátra, középre. A strandig Cam folyton okoskodott, hogy hol menjek, hol forduljak be, meg hasonlók.. Apu megtiltotta neki, hogy vezessen a betegsége miatt. Ha arra gondolok, hogy beteg, és nem lesznek gyerekei meg felesége, de leginkább az, hogy elveszítem, máris könnyeket csal a szemembe. Egy kósza csepp lefolyt az arcomon, amit szerencsétlenségemre a bátyám észrevett, letörölte, puszit nyomott a helyére, majd a fülembe suttogott.
-Kérlek, ne sírj! Minden rendben lesz. Szeretlek -és még egy puszit nyomott az arcomra. Nem bírtam tovább, elkezdtem zokogni, ezért félre kellett állnom. Mindketten valahogy átöleltek. Cam még egész normálisan, hisz' mellettem ült, de Kyle.. Átfogta az ülést, a kezei pedig pont a mellemen állapodtak meg. Azonnal letoltam, majd elkezdtem nevetni. Letöröltem a könnyeimet, a fiúk pedig nagyon sóhajtottak, hogy megnyugodtam.
Mikor megérkeztünk, vettünk jegyeket, elfoglaltunk 3 napágyat, majd mentünk is egy kicsit medencézni. Amikor meguntuk a testünk áztatását a jakuziban, futottunk csúszdázni. Tudni illik, amikor mi csúszunk, szinte az összes szabályt megszegjük. Kétszemélyes úszógumik vannak, na abban mi ülünk hárman. Általában valamelyik fiú ölében foglalok helyet, de az első csúszásunknál Kyle befészkelte magát az ölemben. Lefelé az esetek 99%ában visítozunk, de nekem egy hang sem jött ki a torkomon. Kyle folyton a szemembe nézett, ami valami csodálatosan gyönyörű barna árnyalatú, és egy kis furcsa csillogás is észrevehető volt azokban a csokiszínű csodákban. Különös bizsergés futott át a testemen, ami eddig még soha, de ennek hamar vége lett, mivel az elég hűvös vízbe csobbantunk.
Mentünk még pár kört az összes csúszdán, majd olyan este 7 körül elindultunk haza. Közben beugrottunk a Nando's-ba. A 4 legnagyobb zacskóba vittük haza a vacsinkat. Mikor beléptünk az ajtón, nem csalódtunk, mivel a szüleink még mindig dolgoztak. Lepakoltuk a teli szatyrokat, elővettünk 3 nagy tálat, kipakoltunk rá egy csomó finomat, elővettünk a ketchupot meg a majonézt, majd letelepedtünk a nappaliban és elkezdtünk valami ordenáré nagy baromságot nézni. Nem igazán foglalkoztunk vele, inkább ettünk meg egymást dobáltuk a megrágott sültkrumpli darabokkal, amit a dobált személy nem nézett jó szemmel (Cam), de a dobálók (Kyle és én) nagyon jól szórakoztak.
Az este nagy része így telt, a másik felében a szobámban punnyadtunk és zenét hallgattunk. Mivel már hajnali 1 volt, Kyle nem szándékozott hazamenni, de mi sem engedtük volna, hogy egyedül bóklásszon az utcákon ilyen későn. Bátyám kikérte magának, hogy vele aludjon (csak úgy mellékesen, aludtak már egy ágyban), ezért leküldte a kanapéra, amit én nem néztem jó szemmel, ezért befogadtam éjszakára. Perverz mosolyra húzta a száját, amit a bátyám egy tarkón csapással értékelt. Kyle kikérte magának, kiröhögtem őket, majd átszaladtam Cameron szobájába egy pólójáért, azzal a kezemben vissza a világomban, ahol ez a két tökfej tanyázik, fehérneműért. Elment a fürdőmbe letusolni. Gyorsan végeztem, magamra kapkodtam a ruhákat. Cam Free Hugs-os pólóját sikerült kikapnom. Olyan jó Cameron illata volt.
-Héj! Az az én pólóm, gyerek! -nézett döbbenten a bátyám.
-Na nem mondod?! -forgattam meg a szemeimet. Rávetődtem az ágyra.. majdnem. Sikeresen lepattantam róla, amit a gerincem egy bazinagy roppanással jelezte nemtetszését. A fiúk legurultak a földre, szépen egymásra, annyira röhögtek. Ezen a kis jeleneten, meg persze az én ügyeségemen jól elkezdtem hahotázni. Alig tudtuk befejezni a nevetést, de mikor sikerült ráfeküdtünk az ágyra.. majdnem. Alám beugrott Kyle, ezért én rá feküdtem.
Megint elmélyülten bámultam a szemébe. Arra eszméltem fel, hogy Cam köhintett egyet. Gyorsan lelöktem magam a csokibarnaszemű cukifiúról, és a bátyám felé fordultam, majd rávetődtem, amin egy jót nevettünk.
Anyuék már vagy 20 szor felkiabáltak, hogy legyünk csendben, de mi így is hangosak voltunk. Kezdtem fáradt lenni, ezért elküldtem Cameront a szobámból, azzal az indokkal, ami igaz volt, hogy aludni akarok. Időközben Kyle is lezuhanyozott, Cam meg adott neki egy alsógatyát.
Befeküdtünk az ágyamba, magamra húztuk a paplanomat, majd lehunytam a szemem. Majdnem aludtam, amikor egy kezet éreztem meg a derekamon, ami közelebb vonja testem egy másikhoz. Nem nyitottam ki a szemem, hisz' élveztem. Mosolyogva aludtam el.


Szia,#kedvencírónőm. :3
VálaszTörlésEz a blog,egyszerűen Áááááá.
Imádom.
Ahogy kifejezed az érzéseket..Nem is értem,hogy miért félsz mások véleményétől..Nagyon jó lett,csak így tovább! ;)
Sziaa!:) *elpirultam*
TörlésEnnek nagyon örülök..:)
Hát.. mert nem érzem elég jónak magam, ahhoz, hogy ne féljek..:/
Köszönöm!:)