Hey or hi.
Meghoztam a legújabb részt. Remélem tetszik majd.:)
Hát.. a találkozó nem úgy sikerült, ahogy terveztem. Illetve.. Na mindegy. Az elején.
Mikor reggel kikeltem az ágyamból, arra gondoltam, hogy Zack miért pattintott le tegnap este. Mivel nem igazán tudtam erre választ adni, megrántottam a vállam és elkezdtem készülődni. Vagyis csak egy otthoni szerelést kaptam magamra. Kontyba fogtam hajkoronám, majd egy bordó kendőt kötöttem fejtetőmre.
Korán volt még. Az egész ház csöndben úszott. Lebotorkáltam a lépcsőn a konyhába. Csináltam magamnak csokis gabonapelyhet. Mondjuk azt nem igazén csinálni kell. Csak ráöntöttem a tejet a müzlimre. Részletkérdés.
Leültem a kis tállal a kezemben a kanapéra. Kapcsolgattam a csatornák között, amikor megakadt a tekintetem egy klipen. Egyből felhangosítottam, és üvölteni kezdtem az énekessel. Meglehet, hogy nem olyan gyors meg ilyenek, de nagy kedvencem volt. Szüleim nem voltak otthon, különben már rég az étkező asztalnál falatoztak volna. Cameron viszont aludt. De nem igazén zavartattam magam. Nagy átéléssel énekeltem a dalt.
Mikor véget ért, lerogytam a kanapéra. Gyér taps ütötte meg fülemet. Hátrapillantottam. Ijedtemben felugrottam. Kyle az ajtófélfának dőlt és onnan tapsolt. Elmosolyodtam és pukedliztem egyet.
-Bravó, Holly! Ez igazán csodálatra méltó produkció volt. Remélem, sokszor láthatom még a táncodat és hallhatom megnyugtató hangodat -állt meg közvetlenül előttem. Lélegzetem elakadt. Nem tudtam mit mondani. Kyle közelebb lépett. Már csak fél lépés választott el minket egymástól. Gyorsan megszüntette ezt kettőnk között. Forró leheletét éreztem ajkamon. Akaratom ellenére is a hideg futott végig hátamon. -Mi az Hol? Vágysz a csókomra? A közelségemre? Ha azt mondod, hagyjam abba, nem közeledem többet feléd.
Nem tudtam megszólalni. Elragadott Kyle csodaszép barna szeme, ami különösen csillogott.
-Kyle.. -suttogtam. Nem találtam hangomat. Az előttem álló srác, kezét derekamra csúsztatta. Ajka hozzáért az én ajkamhoz. Nem mozdultam. Nem tudtam.
-Mond, Holly! Mond csak -mormogta fülembe. Ajaj.. összerezzentem. Megcsókolta nyakamat. Egy nedves csíkot hagyott fülem tövéig. Nem bírtam tovább. Hajába túrtam. Egyből letámadta ajkaim. Nyelve bejutásért esedezett, amit természetesen meg is kapott.
Kezét fenekem alá csúsztatta, biztatva, hogy ugorjak. Lábaimat dereka köré fontam. Éhesen faltuk egymás ajkait. Nem akartunk elválni egymástól. De a levegő nagy úr.
-Cam.. itthon.. van? -kérdeztem apró csókok közepette.
-Nemrég ment el -mormogta számba, miközben az emeletre vitt. Nem tudtam gondolkodni. Érzések hada zakatolt fejemben. Úgy voltam vele abban a pillanatban, hogy nem szabad hagynom Kyle-t elmenni. Muszáj volt vele lennem.
Nekitolt az ajtómnak. A kilincset nem igazán tudta lenyomni. Belemosolyodtam csókunkba. Hitetlenkedve elválasztottam ajkaimat övétől. Megilletődve nézett rám, mire magam mögé nyúltam lenyomva kilincsemet. Kaján vigyor jelent meg arcán, mire újra megcsókolt.
Elcipelt az ágyamig, lefektetett rá és fölém magasodott.
Nem bántam meg egy percet sem. Viszont kicsit bűntudatom volt Zack miatt. Nem tudtam, hogyan mondjam ezt neki.
-Min gondolkozol? -morgott Kyle a fülembe, miközben a hasamat simogatta.
-Csak.. tudod.. én összejöttem Zack-kel és nem tudom, hogy nézzek a szemébe ezek után. Annyira bűntudatom van. De közben mégsem -játszadoztam kézfejével. Mondandóm közben megfeszültek izmai. Kicsit bepánikoltam, hogy valami olyat mondtam, ami miatt nem akar már többet engem.
-Összejöttetek? És.. akkor most mi lesz? Veletek. Velünk -szorított magához. Édes puszikkal hintette be nyakam.
-Nem tudom. Kyle, szerintem nem sokat kell magyaráznom, hogy mit érzek irántad -mutattam végig magunkon. Kyle felkuncogott. -Szóval, ha.. te is..
-Leszel a barátnőm? -vágott szavamba. Szívem hevesen kalimpált.
-Persze -leheltem ajkára. Szenvedélyes csókba olvadtak össze ajkaink.
-Lezuhanyzom -kászálódtam ki ágyamból.
-Hmm.. mehetek veled? -húzott az ölébe, mire elnevettem magam.
-Abból nemigen lenne fürdés. Szóval inkább kapj magadra valamit. Nem lenne előnyös így összefutnod valakivel a házban.
-Talán nem tetszem? -csípett oldalamba. Felsikoltottam.
-Kyle. Ne izélj már. Engedj fürdeni. Sietek -csókoltam meg.
Mikor végre elengedett, befutottam a fürdőmbe és letusoltam. Törölközőt tekertem magam köré. Kiléptem a fürdőből. Kyle az ágyamon feküdt egy fekete alsóban és a tévét bámulta. Mikor meglátott, elmosolyodott.
-Hm.. szexi.
Nevetve legyintettem felé, majd bezárkóztam a gardróbomba. Felkaptam egy fekete rövidnadrágot és egy fehér haspólót. Hajam újra kontyba fogtam.
Kyle már nem fetrengett az ágyban, ezért lebotorkáltam a lépcsőn. A konyhába érve ezt a cuki srácot pillantottam meg valamin ügyködve. Mögé lopakodtam, majd sikítva a hátára ugrottam.
-Mi a.. Holly, a frász hoztad rám -kapott szívéhez, miközben én még mindig rajta csimpaszkodtam nevetve. -Ó, igen? Vicces? Biztos?
-Neeee -sikkantottam, mivel rájöttem, hogy épp halálra csikizne. -Kérlek, Kyle! Kérlek, ne!
-Mit kapok, ha menekülni hagylak? -tornyosult fölém. Ajkainkat néhány centi választotta el egymástól.
-Nem is tudom. Mit szeretnél? -leheltem a szavakat. Óvatosan megnyaltam alsó ajkát, mire felmordult és megcsókolt. Kyle a fenekemnél fogva felemelt és a konyhaszekrényre rakott. Lábaimat összekulcsoltam csípőjén.
-Khm.. fiatalság. Menjetek szobára -kiabált Cameron az ajtóból. Villámgyorsan leugrottam a földre Kyle-t ellökve magamtól. Megilletődve nézte a jelenetet, de mikor karom összefontam mellem előtt, elmosolyodott. -Oké. Csak nem..?
-Cameron! Nehogy! -mutattam rá, de már késő volt. Felfutott az emeletre. Utánaeredtem, a szobámban kaptam rajta, hogy a kukámban matat. Vagyis.. nem volt szükséges matatni. -Kérlek. Ez halál kínos. Mire jó ez neked?
-Csak biztosra akartam menni. De örülök, hogy végre egymásra találtatok. Annak meg végképp, hogy védekeztetek -rángatott magához.
-Utállak -szorítottam magamhoz, miközben mellkasába dörmögtem. Halk kuncogás csapta meg fülem, amit tuti Kyle hallatott.
-Öreg, meghúztad a húgom. Legalább jó volt? -nevetett Cam.
-Úristen! Te komolyan kifaggatnád? -akadtam ki teljesen.
-Ami azt illeti.. -kezdte Kyle, de szúrós tekintetem láttán elhallgatott és kacsintott egyet.
-Szánalmas -dörmögtem, miközben sms-t írtam Zack-nek, hogy találkozzunk.
Felöltöztem valami utcai ruhaneműbe, ami alkalmas egy szakításra. Kissé gáznak éreztem magam, hogy ennyi hatására kísértésbe estem Kyle-nak. De nincs mit tenni. Szeretem.
-Elmentem -üvöltöttem a lépcső tetejéről, mivel nem tudtam hol vannak. Kyle azonnal megjelent alattam. Mármint a lépcső alján.
-Hova mész ilyen csinosan? -húzta fel egyik szemöldökét.
-Zack-kel találkozom -közöltem egyszerűen, mire a srác izmai megfeszültek. Arcvonalai megkeményedtek. Féltékeny volt a kis drága.
-Miért? Azt hittem.. -kezdte idegesen. Szinte lerepültem hozzá és egy hosszú, édes csókban részesítettem.
-Nyugi. Csak közlöm vele, hogy nem járhatok vele, mert téged szeretlek -suttogtam fülébe.
-Én is szeretlek -csókolt meg újra. -Csak óvatosan azzal a gyerekkel.
-Nyugi -leheltem apró puszit szájára, majd kisasszéztam az ajtón.
Gyalog mentem a parkba, hogy kicsit tudjak gondolkozni. Elhamarkodott döntés volt. Mindkettő. Egy ribancnak érzem magam. Két fiút is szédítek. Oké, az egyiket tényleg nagyon szeretem. Viszont még nem hiszem, hogy szerelemmel. De az a szex.. teljesen összezavart. Annyira jó volt, de utána kicsit furcsán éreztem magam Kyle karjaiban. Hisz, eddig csak barátok voltunk, most meg szeretkeztünk egymással.
-Szia, bébi -vont magához Zack és egy elmélyült csókban részesített. Annyira meglepett, hogy reagálni sem tudtam. Szemeim viszont automatikusan lecsukódtak. Magamban szidtam a testem, hogy így reagál Zack csókjára.
-Öhm.. szia. Beszélnünk kell. Fontos. És kérlek ne szólj közbe. Viszont ülj le. Talán az lesz a legjobb -tessékeltem egy padhoz, amit el is foglalt és mosolyogva nézett. -Figyelj, Zack. Ez így nem fog menni. Nekünk nem kéne együtt lennünk. Viszont nagyon köszönöm, hogy ráébresztettél arra, hogy a legjobb barátomat szeretem. Ez be is bizonyosodott a mai nap folyamán. Nem mennék bele a részletekbe, ha nem gond. Csak annyit szeretnék, hogy ne haragudj rám, amiért úgymond játszottam veled. Mert ez még magamnak sem esett le, Szörnyen röstellem, de rád vár valahol egy lány, aki nem én vagyok. Légy boldog, és kérlek, ne keress! Sajnálom.
Zack leesett állal bámulta minden egyes léptem. Mikor a park kapujához értem, utánam kiáltott.
-Holly, ne csináld ezt! Kérlek, gyere vissza és beszéljük meg! -kapta el a karomat. -Nem szakíthatsz velem! Velem még senki sem szakított! Nem te leszel az első!
-Engedj el! Ez fáj -sziszegtem. Zack csak erősebben markolt. -Mi a bajod? Miért nem szakíthatok veled? Hagyjál már békén! Elmebeteg vagy. Engedj el!
Kirántottam karom szorításából és hazáig sprinteltem. Otthon viszont megkaptam, hogy miért olyan vörös a jobb felkarom.
-Holly, bántott? -kérdezte már hatvanadjára Cameron. Kyle csak bámult.
-Hagyjál már! Megszorította a karom, mert szakítottam vele. Ennyi. Nem nagy cucc. Már lezártam. Mától ő nem érdekel. És remélem érzékeltétek a hangsúlyt az ő-n -mutogattam rájuk. Itt most arra céloztam, hogy Zack a múlt, Kyle a jövő. És úgy tűnt, csak Kyle vette a lapot, mivel közelebb lépett hozzám és megcsókolt. Cameron meg fütyült és tapsikolt. Ja, és körbeugrált minket. Igen. Érett, felnőtt viselkedést tanúsít. Na mindegy.
Ennyi lettem volna mára. Talán holnap is hozok egy részt.
Örülnék egy-két megjegyzésnek..:3
Puszi.<3
Imádom,imádom és egyszerűen imádom.Most komolyan!IMÁDOM!xD
VálaszTörlésCsak ennyit szerettem volna közölni.
B.xx
Juj, nagyon örülök..*_* Köszönöm.
TörlésCsak ennyi.
D.xx
Nagyon gyorsan kövit...!:D:)
VálaszTörlésImádom!!<3<3
Sietek ahogy tudok!:)
TörlésNagyon örülök..:3
mikor tudsz kövi részt hozni?!*_*:D
VálaszTörlésSajnálom a sok késés miatt, de hihetetlenül elvagyok havazva. Egyszerűen nincs időm leülni írni. Szörnyen röstellem! Ha nem ezen a hétvégén, akkor a következőn már biztosan lesz új rész. Remélem, győzitek kivárni..:D <3
Törlésmikor lesz uj rész??:O:O:O
VálaszTörlés