2015. január 31., szombat

Díj

Zdravo! Bosnyákul annyit tesz, heló:D
Hát ezt is megéltuk. Megkaptam az elso díjam:3 Bocsánat, de a klavi nem nagyon műkodik..:"D


Szavbályok:


- Rakd ki kitől van
- Írj magadról 10 dolgot
- Válaszolj 10 kérdésre
- Tegyél fel 10 kérdést
- Küldd el 10 embernek
(Mivel nem igazán olvasok más blogokat, csak azt akitol kaptam, ezert nem írok kerdeseket es nem kuldom el másnak a díjat. Sajnálom.)


Tíz dolog magamról:
1.Imádom a Teen Wolf című sorozatot.
2.Egyik kedvenc színszem Dylan O'Bryan.
3.Világ legfantasztikusabb bandája a 5 Seconds Of Summer.
4.Calum Hood a szerelmem.
5.BMTH fan vagyok.
6.Kedvenc konyveim koze sorolnám Az Útvesztõt meg a Bábelt.
7.8. osztályba járok. Most voltam túl egy nehez írásbelin.
8.A fotózás vonz.
9.Szeretek  írni, de szerintem nincs sok tehetsegem hozzá.
10.A nyomi barátnom klaviáról írok, amit sikeresen leontott valami trutyival es a fel billentyűzet nem műkodik.


Válaszaim a 10 kerdesre:
1. Szereted a Rock zenét? Ha igen,legfőképpen milyen bandákat hallgatsz?
Szeretem hát. Durván Bring Me The Horizon fan vagyok.
2.Szeretsz könyveket olvasni? És ha igen,milyen műfajúakat? Kedven író?
Nagyon szeretek es akármit elolvasok, ami felkelti az erdeklodesemet. Nincs kedvenc íróm, de Leiner Laura meg Stephen King nagy favoritok.
3.Kedvenc blogod,amit rendszeresen követsz?
4. Szoktál írás közeben zenét hallgatni?
Minden kozben zenet hallgatok.
5. Legszívesebben mit csinálsz a szabadidődben?
Olvasok, írok.
6. Voltál külföldön eddigi életed során?És ha több helyen is voltál,melyik tetszett leginkább,és miért?
Jordánia volt eddig a legklasszabb. Csodálatos az egesz. Ennyi.
7. Mit gondolsz azokról az emberekről,akik előbb ítélkeznek,mielőtt ismernék az adott személyt?
Nem foglalkozom másokkal. Vagy ha megis, inkább megtartom magamnak a vlemenyem.
8. Pletykásnak tartod magad?
Attól fugg. De amúgy nem.
9. Szeretnél tetoválást? És ha igen,milyen re gondoltál?
Egy Sempiternal jelet szeretnek.
10. Mit gondolsz a halálról?Félsz tőle?
Neha megnyugtat a gondolat, hogy nem kell orokke ebben az elcseszett világban lennem. Van, mikor  szabályosan kívánom a halál edes, vagy epp keserű ízet. Es egyaltalan nem felek tole. Tudom, hogy úgyis bekovetkezik. Így várom, hogy a Kaszás elerjen es magaval cipeljen a túlvilágra.

Koszonom a díjat Lakatos Biankának! Es bocsánat, hogy nem kuldom senkinek. Talán, ha lesz kovetkezo, azt már kuldom.
Sok puszi:)

3 megjegyzés:

  1. Nincs mit,drágám!:)
    Mi Bring Me The Horizon fanok tartsunk össze,tudod. :D Na meg amúgy is... Fantasztikus vagy ne feledd!Imádlak!:)
    B.xx

    VálaszTörlés
  2. Szeretet rohaam:D Ilyen sem volt sokszor.
    Amugy BMTH fanok a kiralyak:3 koszonom! Imadas❤

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Igyekszem eltitkolni. :D
      Ja,királyak vagyunk.
      Bxx

      Törlés