Sajnálom, hogy nem hoztam részt..:/ De az utóbbi időben minden összejött. Innentől kezdve, igyekszem hetente, vagy két hetente részeket hozni.;)
<3
A legalján egymás szemébe néztünk. Kyle közeledni kezdett. Már majdnem összeért a szánk, amikor megfogta a derekam, közelebb húzott magához és megcsókolt. Az első csókunk. Iszonyatosan szenvedélyes volt. Nem tudom meddig faltuk egymás ajkait, de mikor elhúzódtam tőle, levegőért kapkodtam már a víz fölött. Cameron értetlenül nézett ránk. Gőze nem volt, hogy mi történt. Vagy csak irgalmatlanul jól játszotta a tudatlant. Felváltva pillantgatott ránk, mire egy pimasz mosoly húzódott arcára.
-Nem akarom tudni mi történt -emelte fel kezeit, és elnevette magát. Éreztem, hogy arcomba szökött a vér. Már majdnem úgy nézhettem ki, mint egy rák.
Kyle rám nézett, féloldalasan elmosolyodott. Majdnem beleájultam a vízbe, de nem mutattam semmi jelét, hogy mennyire bejön nekem.
-Holly! Segíts nekem! -kiabált bentről Cam. Gyorsan kimásztam a vízből, egy törölközővel a kezemben becsörtettem a házba, és Cameront kerestem. A konyhában volt, támasztotta a pultot a derekával. Épp mondani akart valami, de nem engedtem neki.
-Megcsókolt. Igen. Tudom, hogy tudod. És azt is tudom, hogy most azt mondanád, hogy jöjjünk össze, de nem. Nem fogok vele összejönni. És tudod miért nem? Mert fontos nekem a barátságunk. És nem akarom tönkretenni azért, mert kicsit gyorsabban veszem a levegőt a közelében. Majd elmúlik. Különben is. Lehet Zack lesz a barátom. Ő olyan aranyos és kedves. Meg ráadásul helyes is. Szóval nem fogok mindent elrontani egy kis érzelemkavalkád miatt -mondandóm közben hevesen mutogattam és mászkáltam. Utolsó mondatom végén Cameron szemébe néztem. Kicsit ledöbbent a monológomtól. De hát ez van.
-Hát.. huh. Először is, én nagyon örülök, hogy csókolóztatok, mert még kialakulhat köztetek valami. Akkor is, ha te ezt nem akarod. Másodszor, nagyon aranyos dolog, hogy a barátságotokat akarod védeni, de mi van, ha elveszíted a fejed és letámadod? Mármint lefekszetek. Mert meglehet, hogy te ezt még magadnak sem vallanád be, de én biztos vagyok abban, hogy szerelmes vagy Kyle-ba. Végül pedig lehet, hogy ez a Zack gyerek cukika meg minden, de nekem nem szimpatikus. És most nem azt akarom mondani, hogy nem találkozhattok, mert nem tilthatom meg, csak közlöm, hogy valami nem stimmel ezzel a sráccal. De ez majd úgyis kiderül. Addig pedig, élvezd a társaságom -ölelt magához és adott puszit fejemre. -Szeretlek, Holly.
-Én is szeretlek, Cameron.
-Gyere, te kis drága! -hívogattam Dolf-ot, mivel befutott a fürdőbe és nem óhajtott onnan kijönni, nekem meg nem volt kedvem felkelni az ágyról.
-Miért üvöltesz? -jött be röhögve Kyle a szobámba. Hát igen. Már vagy 15 perce kiabálok szerencsétlen kutyának.
-Befutott a fürdőbe, és nem akar kijönni -mutogattam a fürdőszoba felé, miközben vergődtem az ágyon. Kicsit kellemetlen helyzet. Most voltunk először kettesben a csók óta.
-És te meg lusta vagy kihozni. Értem -legyintett, majd elindult a kutyámért. Nevetve felültem és az ajtóra meredtem.
-Bizony. ÉS köszönöm -vettem át a kutyit.
-Holly.. beszélnünk kéne -vakargatta a tarkóját, miközben leült velem szembe az ágyra. Jaj ne. A csókról akar beszélni. Bepánikoltam.
-Figyelj. Felejtsük el. Csináljunk úgy, mintha semmi sem történt volna, oké? Nekem túl fontos vagy, hogy egy ilyennel elcsesszük a barátságunkat. Tudom, hogy te is csak barátként tekintesz rám. Szóval szerintem meg sem történt az a csók, rendben? -mosolyogtam rá. Láttam, hogy nem erre számított. Láttam, hogy csalódott. De nem tehettem mást. Olyan, mint a második bátyám. És most, hogy Cameron már nem lesz többé, szükségem lesz rá. Jobban, mint máskor.
-Én is ezt akartam mondani -mosolyodott el. Láttam, hogy ez nem őszinte. És a szemében is volt egy kis csillogás, ami biztosított.
Másra várt. Többet akart.
Magamhoz öleltem. Jó szorosan, hogy érezze: nagyon szeretem. Mert én tényleg nagyon szeretem. De csak barátként.
-Cameron! Drága, Cameron! Kelj már föl! Menjünk sétálni! Nagyon jó idő van, szóval gyere már! -kezdtem húzni le az ágyáról a lábánál fogva. Amikor sikerült annyira lehúznom, hogy lepottyanjon egy lökéstől, megálltam, rámásztam az ágyra és egy határozott mozdulattal lelöktem az ágyról. Akkorát koppant a feje, hogy még a szomszéd is meghallotta.Annyira nevette,. hogy szinte már nyerítettem. Cam felpattant, és rám ugrott. Birkóztunk egy sort, majd elmentem készülődni. Egy fekete-fehér összeállítást választottam. Pórázra kötöttem Dolf-ot, felkaptam a sarumat és az ajtóhoz igyekeztem. Cameron is megérkezett és indulhattunk is.
-Nem akarom tudni mi történt -emelte fel kezeit, és elnevette magát. Éreztem, hogy arcomba szökött a vér. Már majdnem úgy nézhettem ki, mint egy rák.
Kyle rám nézett, féloldalasan elmosolyodott. Majdnem beleájultam a vízbe, de nem mutattam semmi jelét, hogy mennyire bejön nekem.
-Holly! Segíts nekem! -kiabált bentről Cam. Gyorsan kimásztam a vízből, egy törölközővel a kezemben becsörtettem a házba, és Cameront kerestem. A konyhában volt, támasztotta a pultot a derekával. Épp mondani akart valami, de nem engedtem neki.
-Megcsókolt. Igen. Tudom, hogy tudod. És azt is tudom, hogy most azt mondanád, hogy jöjjünk össze, de nem. Nem fogok vele összejönni. És tudod miért nem? Mert fontos nekem a barátságunk. És nem akarom tönkretenni azért, mert kicsit gyorsabban veszem a levegőt a közelében. Majd elmúlik. Különben is. Lehet Zack lesz a barátom. Ő olyan aranyos és kedves. Meg ráadásul helyes is. Szóval nem fogok mindent elrontani egy kis érzelemkavalkád miatt -mondandóm közben hevesen mutogattam és mászkáltam. Utolsó mondatom végén Cameron szemébe néztem. Kicsit ledöbbent a monológomtól. De hát ez van.
-Hát.. huh. Először is, én nagyon örülök, hogy csókolóztatok, mert még kialakulhat köztetek valami. Akkor is, ha te ezt nem akarod. Másodszor, nagyon aranyos dolog, hogy a barátságotokat akarod védeni, de mi van, ha elveszíted a fejed és letámadod? Mármint lefekszetek. Mert meglehet, hogy te ezt még magadnak sem vallanád be, de én biztos vagyok abban, hogy szerelmes vagy Kyle-ba. Végül pedig lehet, hogy ez a Zack gyerek cukika meg minden, de nekem nem szimpatikus. És most nem azt akarom mondani, hogy nem találkozhattok, mert nem tilthatom meg, csak közlöm, hogy valami nem stimmel ezzel a sráccal. De ez majd úgyis kiderül. Addig pedig, élvezd a társaságom -ölelt magához és adott puszit fejemre. -Szeretlek, Holly.
-Én is szeretlek, Cameron.
-Gyere, te kis drága! -hívogattam Dolf-ot, mivel befutott a fürdőbe és nem óhajtott onnan kijönni, nekem meg nem volt kedvem felkelni az ágyról.
-Miért üvöltesz? -jött be röhögve Kyle a szobámba. Hát igen. Már vagy 15 perce kiabálok szerencsétlen kutyának.
-Befutott a fürdőbe, és nem akar kijönni -mutogattam a fürdőszoba felé, miközben vergődtem az ágyon. Kicsit kellemetlen helyzet. Most voltunk először kettesben a csók óta.
-És te meg lusta vagy kihozni. Értem -legyintett, majd elindult a kutyámért. Nevetve felültem és az ajtóra meredtem.
-Bizony. ÉS köszönöm -vettem át a kutyit.
-Holly.. beszélnünk kéne -vakargatta a tarkóját, miközben leült velem szembe az ágyra. Jaj ne. A csókról akar beszélni. Bepánikoltam.
-Figyelj. Felejtsük el. Csináljunk úgy, mintha semmi sem történt volna, oké? Nekem túl fontos vagy, hogy egy ilyennel elcsesszük a barátságunkat. Tudom, hogy te is csak barátként tekintesz rám. Szóval szerintem meg sem történt az a csók, rendben? -mosolyogtam rá. Láttam, hogy nem erre számított. Láttam, hogy csalódott. De nem tehettem mást. Olyan, mint a második bátyám. És most, hogy Cameron már nem lesz többé, szükségem lesz rá. Jobban, mint máskor.
-Én is ezt akartam mondani -mosolyodott el. Láttam, hogy ez nem őszinte. És a szemében is volt egy kis csillogás, ami biztosított.
Másra várt. Többet akart.
Magamhoz öleltem. Jó szorosan, hogy érezze: nagyon szeretem. Mert én tényleg nagyon szeretem. De csak barátként.
-Cameron! Drága, Cameron! Kelj már föl! Menjünk sétálni! Nagyon jó idő van, szóval gyere már! -kezdtem húzni le az ágyáról a lábánál fogva. Amikor sikerült annyira lehúznom, hogy lepottyanjon egy lökéstől, megálltam, rámásztam az ágyra és egy határozott mozdulattal lelöktem az ágyról. Akkorát koppant a feje, hogy még a szomszéd is meghallotta.Annyira nevette,. hogy szinte már nyerítettem. Cam felpattant, és rám ugrott. Birkóztunk egy sort, majd elmentem készülődni. Egy fekete-fehér összeállítást választottam. Pórázra kötöttem Dolf-ot, felkaptam a sarumat és az ajtóhoz igyekeztem. Cameron is megérkezett és indulhattunk is.
Elmentünk egy közeli parkba, azután fagyizni. Miközben ettük a jeges finomságokat, megláttam Zack-et. Egy igazán szép lánnyal sétált. Mi egy padon ültünk, így pont jól rájuk láttam.
Zack megfogta a kezét, magához húzta és megcsókolta. Tátott szájjal bámultam őket. Kicsit meglepődtem. Cameronnak természetesen semmi sem tűnt fel, mivel a galambokat kergette, mint valami ötéves. Imádom meg minden, de ilyenkor letagadnám. Nem mintha én nem lennék kettyós, de azért nem futkároznék galambok után azt kiabálva, hogy "Gyere, legyünk barátok!". Hát igen. Ez tényleg Cameronra vall.
Szemem visszavezettem az előbbi párra. Kézen fogva sétáltak. Aranyosak lennének együtt, de a lányra mégis féltékeny voltam. Kezdtem megkedvelni Zack-et. És különben sem mondta, hogy foglalt.
-Mindjárt leszakadnak a lábaim -dőltem rá a kanapéra. 5 órát sétáltunk. Mondjuk voltunk ebédelni is, de én még mindig éhes voltam, így kibattyogtam a konyhába valami ehető után kutatni. Mivel semmi olyat nem találtam, amit gyomrom kívánt, felhívtam egy jó kis pizzériát és rendeltem 2 órát duplasajtos, tengergyümölcseis pizzát.
30 perccel később megérkezett a vacsoránk. Egy Cameronnak, egy nekem. Miközben ettünk, jött egy sms-em Zack-től. Mivel eléggé haragudtam rá, nem válaszoltam. Félredobtam az Iphone-t és falatoztam tovább.
Vacsi után leültünk 2 tál popival filmet nézni. Tök értelmetlen volt, de mi mégis szakadtunk rajta. Épp egy elcsépelt poészerűségen nevettünk, amikor megint sms-em érkezett. Szintúgy Zack-től. Durcizva nyitottam meg az üzeneteket.
Mizu, Szépség? Hogy vagy? Zxx
Ha engem "Szépségez", akkor annak a lánynak mit mond? Chh.. kamus.
Hol vagy, Édes? Miért nem válaszolsz? Zxx
Te Jó Isten. Ez kész. Bevettem volna, ha ma nem látom csókolózni azzal a csajjal. De így már nem tud etetni.
Gondoltam. Válaszoltam neki. De csak, mert nem akartam, hogy írogasson.
Minden oké, csak fáradt vagyok. Sétálni voltam ma bátyámmal, és láttunk pár ÉRDEKESSÉGET. Jó Éjt.
Reméltem, hogy le fog esni neki.
-Húzok aludni, Cam -adtam puszit arcára. Mivel áthajoltam a kanapé támláján, megfogtam a kezeimet és az ölébe húzott.
-Aludj velem, húgi -kapott karjába és az emelet felé cipelt, miközben a mellkasába röhögtem.
Letett az ágyra, ahonnan felpattantam és a szekrényébe bújtam. Kivettem egy pólót, elmentem zuhanyozni, fogat mosni aztán bedőltem Cam mellé az ágyába. Én a saját fürdőmben végeztem el a dolgokat, ő pedig az ő fürdőjében. Nagyjából egyszerre végeztünk.
-Szeretlek. Jó éjt -adtam puszit arcára, majd rádőltem a mellkasára.
-Szeretlek. Mindennél jobban. Álmodj szépeket -csókolta meg fejem búbját. Megkönnyeztem mondandóját. Hiányozni fog. Brutálisan. Ő a mindenem.
Bele lehet halni valakinek a hiányába?
Remélem tetszett!
Szeretés<3
Szemem visszavezettem az előbbi párra. Kézen fogva sétáltak. Aranyosak lennének együtt, de a lányra mégis féltékeny voltam. Kezdtem megkedvelni Zack-et. És különben sem mondta, hogy foglalt.
-Mindjárt leszakadnak a lábaim -dőltem rá a kanapéra. 5 órát sétáltunk. Mondjuk voltunk ebédelni is, de én még mindig éhes voltam, így kibattyogtam a konyhába valami ehető után kutatni. Mivel semmi olyat nem találtam, amit gyomrom kívánt, felhívtam egy jó kis pizzériát és rendeltem 2 órát duplasajtos, tengergyümölcseis pizzát.
30 perccel később megérkezett a vacsoránk. Egy Cameronnak, egy nekem. Miközben ettünk, jött egy sms-em Zack-től. Mivel eléggé haragudtam rá, nem válaszoltam. Félredobtam az Iphone-t és falatoztam tovább.
Vacsi után leültünk 2 tál popival filmet nézni. Tök értelmetlen volt, de mi mégis szakadtunk rajta. Épp egy elcsépelt poészerűségen nevettünk, amikor megint sms-em érkezett. Szintúgy Zack-től. Durcizva nyitottam meg az üzeneteket.
Mizu, Szépség? Hogy vagy? Zxx
Ha engem "Szépségez", akkor annak a lánynak mit mond? Chh.. kamus.
Hol vagy, Édes? Miért nem válaszolsz? Zxx
Te Jó Isten. Ez kész. Bevettem volna, ha ma nem látom csókolózni azzal a csajjal. De így már nem tud etetni.
Gondoltam. Válaszoltam neki. De csak, mert nem akartam, hogy írogasson.
Minden oké, csak fáradt vagyok. Sétálni voltam ma bátyámmal, és láttunk pár ÉRDEKESSÉGET. Jó Éjt.
Reméltem, hogy le fog esni neki.
-Húzok aludni, Cam -adtam puszit arcára. Mivel áthajoltam a kanapé támláján, megfogtam a kezeimet és az ölébe húzott.
-Aludj velem, húgi -kapott karjába és az emelet felé cipelt, miközben a mellkasába röhögtem.
Letett az ágyra, ahonnan felpattantam és a szekrényébe bújtam. Kivettem egy pólót, elmentem zuhanyozni, fogat mosni aztán bedőltem Cam mellé az ágyába. Én a saját fürdőmben végeztem el a dolgokat, ő pedig az ő fürdőjében. Nagyjából egyszerre végeztünk.
-Szeretlek. Jó éjt -adtam puszit arcára, majd rádőltem a mellkasára.
-Szeretlek. Mindennél jobban. Álmodj szépeket -csókolta meg fejem búbját. Megkönnyeztem mondandóját. Hiányozni fog. Brutálisan. Ő a mindenem.
Bele lehet halni valakinek a hiányába?
Remélem tetszett!
Szeretés<3

Lécci írj új részt nagyon jó és nagyon tetszik pls írj!!!!:D:D:3
VálaszTörlésIgyekszem ahogy csak tudok.(: A probléma az, hogy elromlott a gépem, és nem volt min írni. De már van, szóval hétvégén megpróbálok összehozni egy új részt.;)
VálaszTörlésKöszönöm!:')