I'm so sorry..
Befejeztem az angolt, bocsi. Nem megy perfektül..:D
Mint láthatjátok, ma sem részt hoztam. Szörnyen röstellem, de nincs időm.. És a gépem is elromlott._. Most is nővérem laptopján pötyögök nektek.
Mint láthatjátok, ma sem részt hoztam. Szörnyen röstellem, de nincs időm.. És a gépem is elromlott._. Most is nővérem laptopján pötyögök nektek.
A részről:
- Lesz benne minden.
- Remélem tetszeni fog.
- Igyekszem minél hamarabb megosztani veletek.
- Fontos kérdés: Mit gondoltok a srácokról (Zack - Kyle)?:D
- Még el sem kezdtem..
Imádlak titeket, és szörnyen hálás vagyok a 455 OLDALMEGJELENÍTÉSÉRT. Lehet, nektek ez nem tűnik soknak, de higgyétek el, hogy nekem ez fantasztikus érzés. Ha úgy vesszük, még csak 5 rész van kint + 1 prológus. És máris ennyien olvastatok valamit a förtelmemből. Köszönöm!
Köszönöm mindenkinek! Különösen Lakatos Biankának, aki jó barátom. Hálás vagyok mindenért. Nézzetek be a blogjába. Megéri.;)
A komiknál megtaláljátok a nevét, és keressetek rá. Igazán élvezetes.
Köszönet még Szabó Lillának a kommentekért! Sokat jelent számomra!:')
Nem rizsázok tovább. Szeretlek titeket! Puszii!
~Haydee~
Semmiség ami tetszik ott nyomot kell hagyni!:P
VálaszTörlésAm Kyle-al jöjjön össze!:3
Hát.. ezt nem garantálom:D
TörlésViszont lesz majd csavar a történetben bőven. Remélem azért elviselhető lesz(: